Laserové pálení

Od března 2020 jsme pro vás připravili nové laserové pracoviště pro 2D pálení plechů a desek a 3D pálení trubek a jeklů. Díky přesnému programování je řezaný materiál vytížen co nejlépe.

Nabízíme moderní zpracování plechů laserovým paprskem, pálení, vyřezávaní různých tvarů a dílů pro další strojní nebo zámečnickou i kovářskou výrobu.

Zpracováváme plechy až do formátu 1500x3000mm o sílách 0,5mm až 15mm černá ocel, 0,5mm až 8mm nerez ocel. Používáme kvalitní programy pro přesné a co nejlepší využití plochy řezaného materiálu. Umíme řezat i mosaz, měď, bronz a hliník.

Dále nabízíme tvarové pálení a řezání jeklů a trubek do max. délky 3000mm a průměr 200mm. Zpracování výkresové dokumentace do řezacího programu. Přesné programování pro nejlepší vytíženost řezaného materiálu.

Technické údaje

Laser: HS – M3015B – F30 – R1500

Typ laseru: Ytterbio – vláknový

Přenos záření: Optické vlákno

Výkon záření: W 1500

Typ záření/řezu: Impulsní, stálé

Kinematická schéma: Portálová, plech nehybný

Standardní pracovní formát: mm 3000 x 1500

Obráběné tloušťky: Ocel do 15 mm, nerez do 8mm

Rotační osa na tvarové pálení jeklů a trubek: délka 3000mm.

Ukázky laserových prací

Ukázka pálení

Dále nabízíme

Mezi naše hlavní činnosti patří umělecké kovářství a uměleckořemeslné zpracování kovů. Zpravidla se jedná o zakázkovou a ruční výrobu na míru. Brány, ploty, zábradlí, schodiště, kovaný nábytek a další.

Poskytujeme zámečnické služby, ocelové konstrukce a svařování. Nabízíme zakázkovou, kusovou i sériovou výrobu, zpracování jeklů a trubek různých průměrů, tahokov, průmyslové pororošty atd.

Nabízíme opravu starých kovových a kovaných výrobků, mnohdy za spolupráce s památkáři. Mohou to být sakrální objekty, zábradlí na starých budovách i honosné staré zámecké i venkovské, nebo hřbitovní brány a ploty a další.

Prodej a montáž komplexního sortimentu firmy Tousek. Produkty Tousek jsou na základě své pokročilé technologie a své kvality používány a vysoce ceněny v celém světě.

Ukázky naší práce

V naší dílně dokážeme vyrobit téměř cokoliv. Od bran, plotů, zábradlí, schodišť až po krby a grily. Máme za sebou stovky projektů a díky tomu jsme schopni nabídnout bohaté zkušenosti, které promítneme do maximální kvality výrobku.

Máte zájem o naše služby?
Napište nám nebo zavolejte. Vše s Vámi rádi nezávazně probereme a v případě zájmu se domluvíme na další spolupráci.