Automatické pohony bran a vrat Tousek

Prodej a montáž komplexního sortimentu firmy Tousek. Produkty Tousek jsou na základě své pokročilé technologie a své kvality používány a vysoce ceněny v celém světě. Vysoká životnost a nejmodernější elektronika jsou nejpodstatnější prvky našich produktů.

Nabízíme

  • prodej a montáž komplexního sortimentu Tousek.

  • pohony křídlový bran a vrat

  • pohony posuvných bran

  • bezpečnostní prvky

  • závory

  • ovladače

Dále nabízíme

Mezi naše hlavní činnosti patří umělecké kovářství a uměleckořemeslné zpracování kovů. Zpravidla se jedná o zakázkovou a ruční výrobu na míru. Brány, ploty, zábradlí, schodiště, kovaný nábytek a další.

Poskytujeme zámečnické služby, ocelové konstrukce a svařování. Nabízíme zakázkovou, kusovou i sériovou výrobu, zpracování jeklů a trubek různých průměrů, tahokov, průmyslové pororošty atd.

Nabízíme opravu starých kovových a kovaných výrobků, mnohdy za spolupráce s památkáři. Mohou to být sakrální objekty, zábradlí na starých budovách i honosné staré zámecké i venkovské, nebo hřbitovní brány a ploty a další.

Nabízíme moderní zpracování plechů laserovým paprskem, pálení, vyřezávaní různých tvarů a dílů pro další strojní nebo zámečnickou i kovářskou výrobu. Díky přesnému programování je řezaný materiál vytížen co nejlépe.

Ukázky naší práce

V naší dílně dokážeme vyrobit téměř cokoliv. Od bran, plotů, zábradlí, schodišť až po krby a grily. Máme za sebou stovky projektů a díky tomu jsme schopni nabídnout bohaté zkušenosti, které promítneme do maximální kvality výrobku.

Máte zájem o naše služby?
Napište nám nebo zavolejte. Vše s Vámi rádi nezávazně probereme a v případě zájmu se domluvíme na další spolupráci.