Nabízené služby

Mezi naše hlavní činnosti patří umělecké kovářství a uměleckořemeslné zpracování kovů. Zpravidla se jedná o zakázkovou a ruční výrobu na míru. Brány, ploty, zábradlí, schodiště, kovaný nábytek a další.

Poskytujeme zámečnické služby, ocelové konstrukce a svařování. Nabízíme zakázkovou, kusovou i sériovou výrobu, zpracování jeklů a trubek různých průměrů, tahokov, průmyslové pororošty atd.

Nabízíme opravu starých kovových a kovaných výrobků, mnohdy za spolupráce s památkáři. Mohou to být sakrální objekty, zábradlí na starých budovách i honosné staré zámecké i venkovské, nebo hřbitovní brány a ploty a další.

Nabízíme moderní zpracování plechů laserovým paprskem, pálení, vyřezávaní různých tvarů a dílů pro další strojní nebo zámečnickou i kovářskou výrobu. Díky přesnému programování je řezaný materiál vytížen co nejlépe.

Prodej a montáž komplexního sortimentu firmy Tousek. Produkty Tousek jsou na základě své pokročilé technologie a své kvality používány a vysoce ceněny v celém světě.

Máte zájem o naše služby?
Napište nám nebo zavolejte. Vše s Vámi rádi nezávazně probereme a v případě zájmu se domluvíme na další spolupráci.

Ukázky naší práce

V naší dílně dokážeme vyrobit téměř cokoliv. Od bran, plotů, zábradlí, schodišť až po krby a grily. Máme za sebou stovky projektů a díky tomu jsme schopni nabídnout bohaté zkušenosti, které promítneme do maximální kvality výrobku.

Proč Kovoart?

Prvotřídní kvalita

Díky kvalitním vstupním materíálům vždy poskytujeme prvotřídní kvalitu zhotovených výrobků. Více než 15 let praxe promítneme do Vašeho výrobku.

Originalita

Pokaždé se snažíme nabídnout originální řešení, ve kterém můžeme odrazit naši kreativitu, ale které zároveň koresponduje i s představou zákazníka.

Zakázková výroba na míru

Zpravidla nabízíme zakázkovou a ruční výrobu na míru od návrhu, zaměření, zpracování výkresů až po montáž.